OBÓZ NAUKOWY

PROFIL MEDYCZNY

Z elementami warsztatów biologiczno – chemicznych 

KORTOWO 2024

TERMIN: 22.07 – 31.07.2024

MIEJSCE: Kortowo / Kampus Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie

WIEK DZIECI: 13-18 LAT

CENA: 2800 PLN

image
image
image

→ DLA KOGO JEST TEN WYJAZD?

Dla licealistów, którzy chcą spędzić wakacje na odkrywaniu świata nauki! Zapraszamy wszystkich uczniów, którzy ukończyli 7 klasę szkoły podstawowej, na wyjątkową przygodę z medycyną. W trakcie obozu każdy uczestnik weźmie udział w 32-godzinnych warsztatach medycznych w ciągu ośmiu dni zajęć. Profil medyczny został wzbogacony o warsztaty biologiczno-chemiczne oraz technologii żywienia. Warsztaty prowadzone będą przez wykładowców akademickich Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego oraz absolwentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, dzięki czemu każdy uczestnik będzie mógł poczuć się jak prawdziwy naukowiec! Cykl zajęć to starannie opracowany program łączący zajęcia praktyczne, jak i elementy teorii. Bez wątpienia jest to oferta dla tych, którzy widzą swoją przyszłość w dziedzinie medycyny, a kolejne odkrycia i badania nie pozwalają im spać po nocach… 😉 Na tegorocznej edycji warsztatów z Medycyny czeka nas spora dawka praktycznych umiejętności jak i wiedzy, bez której ani rusz na drodze Młodego Medyka. Dowiemy się jak wygląda ścieżka od studenta do profesora, które specjalizacje spodobałyby się Tobie oraz czy czujesz do tego cza-czę. Wśród zajęć warsztatowych nie zabraknie nauki poprawnego zbierania wywiadu, jak i badania przedmiotowego w zależności od specjalizacji. Nie straszne nam stetoskopy, otoskopy czy nawet młoteczki neurologiczne. Testy i próby diagnostyczne? Jak najbardziej!

Oczywiście nie zapominamy o zdrowej relacji między warsztatami, a ruchem na świeżym powietrzu! Możliwości Kortowa są nieograniczone, a my uwielbiamy tworzyć aktywny i ciekawy program dla naszych uczestników, dlatego nie raz odrzucimy białe fartuchy i ruszymy na zajęcia rekreacyjne z uczestnikami pozostałych profili KUMA KORTOWA.

 

→ GDZIE NOCUJEMY?

Określane mianem najpiękniejszego kampusu akademickiego w Polsce, Miasteczko Akademickie Kortowo należy do Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie i od lat stanowi jedno z najbardziej znanych miejsc rekreacyjnych w Polsce. Jesteśmy obecni w Kortowie od wielu lat, a wychowawcy i instruktorzy KUMA CAMP znają to miejsce jak własną kieszeń 😊 Ośrodek położony jest poza miastem, nad Jeziorem Kortowskim, w bezpośrednim otoczeniu lasów i parków. Na terenie miasteczka znajdują się akademiki, budynki uczelni i różnorodne obiekty sportowo-rekreacyjne.

→ JAKA JEST CENA?

 • 2800,- PLN

→ JAK WYGLĄDA DZIEŃ?

Nasi uczestnicy mają codziennie aż trzy bloki zajęć, oddzielone posiłkami i krótkimi chwilami na odpoczynek. Pierwszy blok po śniadaniu dedykowany jest specjalnie dla uczestników OBOZU NAUKOWEGO, skupiony na poszerzaniu wiedzy praktycznej i teoretycznej z medycyny, biologii i chemii. Drugi blok zajęć będzie organizowany w cyklu mieszanym: warsztaty naukowe przeplatane będą zajęciami ruchowymi i rekreacyjnymi. W końcu każdy naukowiec zasługuje na wakacje! Co roku wyławiamy najświeższe trendy w rekreacji i sporcie, aby zaoferować zupełnie nowe doświadczenia dla naszych uczestników. Blok wieczorny to czas spędzany razem ze wszystkimi rówieśnikami z równoległych obozów KUMA CAMP (skate, konny, fun&chill i in.). To czas gier integracyjnych, terenowych, wycieczek, zawodów w zdrowym duchu i wspólnych ognisk czy dyskotek. Bez wątpienia będzie co wspominać!

 

→ CO W PROGRAMIE?

WARSZTATY NAUKOWE Z MEDYCYNY, BIOLOGII I CHEMII / PEŁNY PROGRAM TUTAJ!

OPRÓCZ WARSZTATÓW NAUKOWYCH:

 • GRY DRUŻYNOWE I TERENOWE
 • PLAŻA MIEJSKA Z PARKIEM WODNYM
 • ZWIEDZANIE STARÓWKI W OLSZTYNIE
 • ATRAKCJE WODNE (SUPY, KAJAKI, ROWERKI WODNE)
 • DYSKOTEKI, OGNISKO I KINO LETNIE
 • i wiele innych…!
image
image
image

→ CO ZAWIERA CENA?

 • transport autokarem z Warszawy
 • zakwaterowanie w pokojach 2, 3, 4-osobowych z łazienką
 • całodzienne wyżywienie (3 posiłki)
 • bilety wejściowe i opłaty za wszystkie zaplanowane atrakcje
 • realizację programu*
 • całodobową opiekę przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów i wychowawców KUMA CAMP
 • ubezpieczenie NNW dla każdego uczestnika
 • gadżet KUMA CAMP

 

→ PEŁNY PROGRAM WYJAZDU NAUKOWEGO:

 CZEGO CENA NIE ZAWIERA?

Wszystkie ceny wyjazdów młodzieżowych Kuma Camp są cenami brutto zawierającymi podatek VAT. W odróżnieniu od wielu biur turystycznych nasze oferty nie posiadają ukrytych kosztów. Gwarantujemy, że każdy uczestnik ma dostęp do wszystkich atrakcji zawartych w profilu wyjazdu i może cieszyć się wyjazdem bez konieczności dodatkowych opłat.

 

→ INFORMACJE

ZAPISY /  22.07 – 31.07.2024:

*Program obozu oraz poszczególnych profilów może ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe, lub przyczyny niezależne od organizatora. Mimo wszystko dołożymy wszelkich starań aby alternatywna oferta była równie atrakcyjna.