OBÓZ RODZINNY

  TERMIN : 27.02-5.03.2022
 GDZIE : Willa Kurant / Willa Basieńka – Zakopane
 CENA : 1900 zł/os

MIEJSCE

Willa Kurant oraz willa Basieńka położona jest w rekreacyjnej części Zakopanego, pomiędzy kompleksem narciarskim Nosal, a kolejką na Kasprowy Wierch. Willa Kurant to miejsce z tradycjami prowadzone od czterech pokoleń. Oprócz bazy noclegowej do dyspozycji gości pozostają: sala z kominkiem, bilard, sauna, ogrodzony plac zabaw dla dzieci, miejsce z regionalnym szałasem i grillowiskiem oraz wielofunkcyjna sala gimnastyczna. Jest to miejsce w którym z jednej strony można poczuć domową atmosferę, z drugiej znaleźć przestrzeń do zabawy i relaksu.
Więcej informacji na temat ośrodka znajdą Państwo na: http://www.willakurant.pl/

OFERTA

Przygotowana dla państwa oferta to plan na aktywny wypoczynek pełen atrakcji i dobrego humoru. Formuła pięciu godzin codziennych zajęć dla dzieci, pozwoli im ciekawie spędzić czas i pod okiem doświadczonych instruktorów podnieść umiejętności jazdy na nartach. Dorosłym natomiast da szansę na własne sportowe zmagania lub inną dowolną formę spędzenia wolnego czasu.

SZKOLENIE NARCIARSKIE DLA DZIECI

W naszej ofercie przygotowaliśmy dla naszych uczestników codzienne 3 godzinne zajęcia, w grupach dopasowanych pod względem stopnia zaawansowania. Od lat z satysfakcją „stawiamy na narty” naszych najmłodszych uczestników. W naszym szkoleniu mogą brać udział zarówno początkujący jak i Ci, którzy pragną doskonalić swoje umiejętności. Celem naszych instruktorów jest przede wszystkim
zaszczepienie w dzieciach pasji do narciarstwa. Doskonaląc technikę i ucząc samodzielności, w atmosferze dobrej zabawy, pokazujemy ile radości może sprawiać jazda na nartach.

ZAJĘCIA POPOŁUDNIOW

Pociechy szybko się regenerują po nartach? Dobrze o tym wiemy dlatego przygotowaliśmy dla nich dodatkowy pakiet dwugodzinnych zajęć. Ciekawe animacje, gry i zabawy na sali sportowej, z pewnością sprawią im wiele radości, a rodzicom dadzą czas dla siebie.

WYJAZD NA TERMY

Połączenie zabawy z regeneracją po kilku intensywnych dniach na stoku.

OGNISKO Z GRILLEM W GÓRALSKIM SZAŁASIE

Kolacja przy gwiazdach podczas której z pewnością nie zabraknie tradycyjnych góralskich potraw i napojów rozgrzewających.

ANIMACJE, WIECZORY INTEGRACYJNE, RODZINNE PLANSZÓWKI, SEANSE FILMOWE DLA NAJMŁODSZYCH

(Oferta zajęć dla dzieci od 3 roku życia)

image
image

CENA ZAWIERA

  • zakwaterowanie w pokojach 2,3,4 osobowych z łazienką
  • całodzienne wyżywienie (3 posiłki)
  • szkolenie narciarskie dla dzieci (3 godziny dziennie)
  • zajęcia popołudniowe dla dzieci (2 godziny dziennie)
  • karnety i dojazd dzieci na stok
  • realizację programu przez wykwalifikowaną kadrę
  • ubezpieczenie OC oraz NNW na kwotę 10000 PLN dla każdego uczestnika

CENA NIE ZAWIERA

  • transportu (dojazd własny)
  • szkolenia dla dorosłych
  • sprzętu narciarskiego

Dzieci do 3 roku życia GRATIS!

Program może ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe, lub przyczyny niezależne od organizatora. Mimo wszystko dołożymy wszelkich starań aby alternatywna oferta była równie atrakcyjna.

Rezerwuj – TRAMPOLINE