OLSZTYN KORTOWO

– FUN & CHILL

MIEJSCE

KORTOWO

Miasteczko Akademickie Kortowo należy do Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, położone jest poza miastem nad jeziorem Kortowskim, w otoczeniu lasów i parków. Na terenie miasteczka znajdują się akademiki, budynki uczelni i różnorodne obiekty sportowo-rekreacyjne: boiska ze sztuczną nawierzchnią do piłki nożnej, koszykówki i siatkówki, korty tenisowe, kryta pływalnia, przystań wodna ze sprzętem pływającym, kąpielisko strzeżone, hala sportowa, ośrodek jeździecki, dyskoteki.

Nasi uczestnicy zostają zakwaterowani w pokojach 2 i 3 osobowych z łazienką.

 

Więcej informacji na temat ośrodka znajdą Państwo na stronie https://zak.olsztyn.pl/akademiki.html

 

PROGRAM

Program obozu rekreacyjnego to idealny przepis na zróżnicowaną letnią aktywność. Nie zabraknie w nim  sportów drużynowych rozgrywanych zarówno w tradycyjnej jak i niekonwencjonalnej formie. Szansa na poznanie nowych dyscyplin takich jak spike ball, molkky, disc golf, czy ultimate frisbee. Każdy odnajdzie coś dla siebie , a my zapewniamy, że nie będzie nudno.
Obóz FUN&CHILL przeznaczony jest dla dzieci powyżej 12 roku życia.

CENA ZAWIERA

  • transport z Warszawy i Radomska
  • zakwaterowanie w pokojach 2,3,4 osobowych z łazienką
  • całodzienne wyżywienie (3 posiłki)
  • bilety wejściowe i opłaty za wszystkie zaplanowane atrakcje
  • realizację programu
  • całodobową opiekę przez wykwalifikowaną kadrę
  • ubezpieczenie NNW dla każdego uczestnika
  • gadżet KumaCamp

BRAK UKRYTYCH KOSZTÓW

Wszystkie ceny wyjazdów Kuma Camp są cenami brutto zawierającymi podatek VAT. W odróżnieniu od wielu biur turystycznych nasze oferty nie posiadają ukrytych kosztów takich jak transport, bilety wstępu czy zajęcia fakultatywne. Gwarantujemy, że każdy uczestnik ma dostęp do wszystkich atrakcji i może cieszyć się wyjazdem bez konieczności dodatkowych opłat.

image
image
image
image

Liczba miejsc ograniczona,
decyduje kolejność zgłoszeń!

Program obozu oraz poszczególnych profilów może ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe, lub przyczyny niezależne od organizatora. Mimo wszystko dołożymy wszelkich starań aby alternatywna oferta była równie atrakcyjna.

Kortowo

21.07-30.07.2022