OLSZTYN KORTOWO

– OBÓZ SKATE

MIEJSCE

KORTOWO

Miasteczko akademickie Kortowo należy do Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, położone jest poza miastem nad jeziorem Kortowskim, w otoczeniu lasów i parków. Na terenie miasteczka znajdują się akademiki, budynki uczelni i różnorodne obiekty sportowo-rekreacyjne: boiska ze sztuczną nawierzchnią do piłki nożnej, koszykówki i siatkówki, korty tenisowe, kryta pływalnia, przystań wodna ze sprzętem pływającym, kąpielisko strzeżone, hala sportowa, ośrodek jeździecki, dyskoteki.

Nasi uczestnicy zostają zakwaterowani w pokojach 2 i 3 osobowych z łazienką.

Więcej informacji na temat ośrodka znajdą Państwo na stronie https://zak.olsztyn.pl/akademiki.html

 

PROGRAM

Przygotowana dla Państwa oferta to plan na aktywny wypoczynek pełen atrakcji i niezapomnianych wrażeń. W trakcie trwania obozu, uczestnicy realizować będą program jednego z 3 wybranych profilów. Pozostała część dnia to czas na sporty drużynowe, zajęcia taneczne, basen, sporty wodne, dyskoteki, wędkowanie, animacje na plaży i kąpielisku. Całości dopełnią gry terenowe i zabawy integracyjne.
W przerwach pomiędzy aktywnościami, nasi obozowicze będą mogli skorzystać z gier planszowych oraz strefy chillout. Przez cały okres trwania obozu dzieci są pod opieką doświadczonej kadry wychowawców, a wszystkie zajęcia sportowe i animacje prowadzą nasi najlepsi instruktorzy. Gwarantujemy, że z nami nie będzie nudno. Obóz przeznaczony jest dla dzieci powyżej 7 roku życia.

CENA ZAWIERA

  • transport z Warszawy i Radomska
  • zakwaterowanie w pokojach 2,3,4 osobowych z łazienką
  • całodzienne wyżywienie (3 posiłki)
  • codzienne szkolenie (zgodnie z wybranym pakietem)
  • bilety wejściowe i opłaty za wszystkie zaplanowane atrakcje
  • całodobową opiekę oraz realizację programu przez wykwalifikowaną kadrę
  • ubezpieczenie NNW dla każdego uczestnika
  • gadżet KumaCamp

CENA NIE ZAWIERA

  • specjalistycznego sprzętu sportowego (kask, hulajnoga/deskorolka/pianka do wakeboardu/toczek)

 

BRAK UKRYTYCH KOSZTÓW

Wszystkie ceny wyjazdów kuma camp są cenami brutto zawierającymi podatek vat. W odróżnieniu od wielu biur turystycznych nasze oferty nie posiadają ukrytych kosztów takich jak transport, bilety wstępu czy zajęcia fakultatywne. Gwarantujemy, że każdy uczestnik ma dostęp do wszystkich atrakcji i może cieszyć się wyjazdem bez konieczności dodatkowych opłat.

image
image
image
image

Liczba miejsc ograniczona,
decyduje kolejność zgłoszeń!

Program obozu oraz poszczególnych profilów może ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe, lub przyczyny niezależne od organizatora. Mimo wszystko dołożymy wszelkich starań aby alternatywna oferta była równie atrakcyjna.

OBÓZ SKATE
21.07-30.07.2022