PIĘKNA GÓRA

– MAZURSKA PRZYGODA

MIEJSCE

GWAREK CENTRUM AKTYWNEGO WYPOCZYNKU

Ośrodek położony jest w sercu pojezierza mazurskiego, w malowniczej miejscowości Piękna Góra nad jeziorem Tajty to zaledwie 3 km od Giżycka, żeglarskiej stolicy Polski. Usytuowany tuż przy lesie, z dostępem do własnej plaży i przystani. Ośrodek Gwarek to idealne miejsce na aktywne, niebanalne spędzanie czasu. Energia płynąca z uroków otaczającej przyrody oraz zróżnicowana infrastruktura ośrodka zachęcają do aktywności o każdej porze roku. Obóz przeznaczony jest dla dzieci w wieku 6-12 lat.

Więcej informacji na temat ośrodka znajdą Państwo na stronie www.gwarek-mazury.pl

PROGRAM

Wakacje to świetny moment na to, żeby chociaż na chwilę odpocząć od zgiełku miasta i natłoku codziennych informacji. Wracając na łono natury możemy odnaleźć nie tylko spokój i wyciszenie ale świetną zabawę i prawdziwą przygodę. Przygotowaliśmy dla państwa ofertę aktywnego wypoczynku, pełnego atrakcji i niezapomnianych wrażeń.

W trakcie trwania obozu, naszych uczestników czeka szkolenie survivalowe, bushcraft-szkoła przetrwania, warsztaty tworzenia narzędzi z drewna, liczne gry terenowe, archery tag, ścianka wspinaczkowa.

Korzystając z bogatej bazy ośrodka oraz możliwości jakie dają piękne mazurskie jeziora nasi uczestnicy będą mieli okazję spróbować swoich sił w sportach wodnych takich jak: kajakarstwo i supy wodne. Pozostała część dnia to czas na wędkowanie, dyskoteki, warsztaty kulinarne, animacje na plaży i kąpielisku, ognisko oraz wieczory kinowe.

Przez cały okres trwania obozu dzieci są pod opieką doświadczonej kadry wychowawców i pielęgniarki, zajęcia na wodzie zabezpiecza ratownik WOPR, a wszystkie zajęcia sportowe i animacje prowadzą nasi najlepsi instruktorzy. Postaramy się aby wspólnie spędzony wakacyjny czas na długo pozostał w pamięci naszych podopiecznych.

CENA ZAWIERA

  • transport autokarem z Warszawy i Radomska
  • zakwaterowanie w pokojach 2,3,4 osobowych z łazienką
  • całodzienne wyżywienie (3 posiłki)
  • realizacja programu
  • bilety wejściowe i opłaty za wszystkie zaplanowane atrakcje
  • całodobową opiekę przez wykwalifikowaną kadrę
  • ubezpieczenie NNW dla każdego uczestnika
  • gadżet KumaCamp

 

BRAK UKRYTYCH KOSZTÓW

Wszystkie ceny wyjazdów Kuma Camp są cenami brutto zawierającymi podatek vat. W odróżnieniu od wielu biur turystycznych nasze oferty nie posiadają ukrytych kosztów takich jak transport, bilety wstępu czy zajęcia fakultatywne. Gwarantujemy, że każdy uczestnik ma dostęp do wszystkich atrakcji i może cieszyć się wyjazdem bez konieczności dodatkowych opłat.

image
image
image

Liczba miejsc ograniczona,
decyduje kolejność zgłoszeń!

Program obozu oraz poszczególnych profilów może ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe, lub przyczyny niezależne od organizatora. Mimo wszystko dołożymy wszelkich starań aby alternatywna oferta była równie atrakcyjna.

GWAREK

01.08-09.08.2022