Kortowo

Obozy

MIEJSCE

KORTOWO

Miasteczko Akademickie Kortowo należy do Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, położone jest poza miastem nad jeziorem Kortowskim, w otoczeniu lasów i parków. Na terenie miasteczka znajdują się akademiki, budynki uczelni i różnorodne obiekty sportowo-rekreacyjne: boiska ze sztuczną nawierzchnią do piłki nożnej, koszykówki i siatkówki, korty tenisowe, kryta pływalnia, przystań wodna ze sprzętem pływającym, kąpielisko strzeżone, hala sportowa, ośrodek jeździecki, dyskoteki.

Nasi uczestnicy zostają zakwaterowani w pokojach 2 osobowych z łazienką w domu studenckim mieszczącym się na terenie miasteczka.. W akademiku znajduje się także świetlica, sala TV oraz całodobowa recepcja..

 

Więcej informacji na temat ośrodka znajdą Państwo na stronie https://zak.olsztyn.pl/akademiki.html

 

PROGRAM

Przygotowana dla państwa oferta to plan na aktywny wypoczynek pełen atrakcji i niezapomnianych wrażeń. w trakcie trwania obozu, uczestnicy realizować będą program jednego z 5 wybranych profilów. Pozostała część dnia to czas na sporty drużynowe, zajęcia taneczne, basen, sporty wodne, dyskoteki, wędkowanie, animacje na plaży i kąpielisku. całości dopełnią gry terenowe i zabawy integracyjne. w przerwach pomiędzy aktywnościami, nasi obozowicze będą mogli skorzystać z gier planszowych oraz strefy chillout. Przez cały okres trwania obozu dzieci są pod opieką doświadczonej kadry wychowawców, a wszystkie zajęcia sportowe i animacje prowadzą nasi najlepsi instruktorzy. gwarantujemy, że z nami nie będzie nudno. Obóz przeznaczony jest dla dzieci powyżej 10 roku życia.

CENA ZAWIERA

 • transport autokarem (Warszawa/Kortowo, Kortowo/Warszawa)
 • zakwaterowanie w pokojach 2,3,4 osobowych z łazienką
 • całodzienne wyżywienie (3 posiłki)
 • codzienne szkolenie (zgodnie z wybranym pakietem)
 • bilety wejściowe i opłaty za wszystkie zaplanowane atrakcje
 • całodobową opiekę oraz realizację programu przez wykwalifikowaną kadrę
 • ubezpieczenie NNW dla każdego uczestnika

 

CENA NIE ZAWIERA

 • specjalistycznego sprzętu sportowego (kask, hulajnoga/deskorolka/rakieta tenisowa/ pianka do wakeboardu/toczek)

 

BRAK UKRYTYCH KOSZTÓW

Wszystkie ceny wyjazdów kuma camp są cenami brutto zawierającymi podatek vat. W odróżnieniu od wielu biur turystycznych nasze oferty nie posiadają ukrytych kosztów takich jak transport, bilety wstępu czy zajęcia fakultatywne. Gwarantujemy, że każdy uczestnik ma dostęp do wszystkich atrakcji i może cieszyć się wyjazdem bez konieczności dodatkowych opłat.

 •   5 – 15.08 2020

 •   Gdzie:

  Kortowo

 •   Cena:

  2200 zł/os

image
image
image
image

Liczba miejsc ograniczona,
decyduje kolejność zgłoszeń!

Program obozu oraz poszczególnych profilów może ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe, lub przyczyny niezależne od organizatora. Mimo wszystko dołożymy wszelkich starań aby alternatywna oferta była równie atrakcyjna.

Formularz zgłoszeniowy

Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem Serwisu, Warunkami Uczestnictwa oraz akceptuję ich treść. (wymagane)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kuma Camp sp. z o.o. w celu marketingowym, w tym na wykonywanie marketingu bezpośredniego przy użyciu urządzeń końcowych (takich jak telefony komórkowe i stacjonarne, tablety, komputery) oraz automatycznych systemów wywołujących, na podany przeze mnie numer telefonu oraz adres e-mail. (wymagane)

Na podstawie przepisów RODO wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych i danych osobowych mojego/ich dziecka/i (Uczestników) przez Organizatora w formie utrwalonego wizerunku w trakcie realizacji imprezy w celach marketingowych oraz publikacji zdjęć z moim wizerunkiem i wizerunkiem Uczestników (np.: na portalu internetowym, w mediach społecznościowych) na potrzeby Kuma Camp sp. z o.o. (opcjonalnie)

image
image
image
image