MŁODZIEŻOWE WARSZTATY NAUKOWE

MEDYCYNA / BIOLOGIA / CHEMIA

KORTOWO 2023

I TERMIN: 24.07 – 31.07.2023

II TERMIN: 2.08 – 9.08.2023

MIEJSCE: Kortowo / Kampus Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie

WIEK UCZESTNIKÓW: 14-17 LAT 

CENA: 1900 PLN

 

WARIANT Z NOCLEGIEM I ZAJĘCIAMI REKREACYJNYMI — KLIKNIJ TUTAJ!

image
image
image

→ DLA KOGO SĄ TE WARSZTATY?

Dla licealistów z Olsztyna i okolic, którzy chcą spędzić wakacje na odkrywaniu świata nauki! Zapraszamy wszystkich uczniów, którzy ukończyli 7 klasę szkoły podstawowej, na wyjątkową przygodę z medycyną, biologią i chemią. Każdy uczestnik weźmie udział w 30-godzinnych warsztatach naukowych w ciągu ośmiu dni zajęć. Warsztaty prowadzone będą przez wykładowców akademickich Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego oraz lekarzy medycyny, dzięki czemu każdy uczestnik będzie mógł poczuć się jak prawdziwy naukowiec! Cykl zajęć to starannie opracowany program łączący zajęcia praktyczne, jak i elementy teorii. Bez wątpienia jest to oferta dla tych, którzy widzą swoją przyszłość w dziedzinach chemii, biologii czy medycyny, a kolejne odkrycia i badania nie pozwalają im spać po nocach… 😉

Oczywiście nie zapominamy o zdrowej relacji między pracą w laboratoriach, a ruchem na świeżym powietrzu! Program zajęć naukowych będzie przeplatany w wybranych dniach aktywnościami na świeżym powietrzu w gronie rówieśników i uczestników obozów KUMA CAMP w Kortowie. Będzie się działo!

 

→ GDZIE ODBYWAJĄ SIĘ WARSZTATY?

Określane mianem najpiękniejszego kampusu akademickiego w Polsce, Miasteczko Akademickie Kortowo należy do Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. W okresie wakacyjnym teren ten stanowi jedno z najbardziej znanych miejsc rekreacyjnych w Polsce.

Wszystkie warsztaty naukowe prowadzone będą w profesjonalnych laboratoriach i salach wykładowych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, w których na co dzień swoją wiedzę zgłębiają studenci, dzięki czemu w 100% będziemy mogli się poczuć jak na uczelni!

 

→ JAKA JEST CENA?

→ JAK WYGLĄDA DZIEŃ?

Uczestnicy warsztatów przyjeżdżają do Kortowa na śniadanie, a tuż po nim rozpoczynamy pierwszy blok zajęć, zawsze dedykowany specjalnie dla uczestników OBOZU NAUKOWEGO I WARSZTATÓW. Skupiony jest on na poszerzaniu wiedzy praktycznej i teoretycznej z biologii, chemii i medycyny. Drugi, poobiedni blok zajęć będzie organizowany w cyklu mieszanym: warsztaty naukowe przeplatane będą zajęciami ruchowymi i rekreacyjnymi. W końcu każdy naukowiec zasługuje na wakacje! Co roku wyławiamy najświeższe trendy w rekreacji i sporcie, aby zaoferować zupełnie nowe doświadczenia dla naszych uczestników. Po czasie spędzonym z KUMA CAMP zawsze jest co wspominać!

 

→ CO W PROGRAMIE?

ZAJĘCIA NAUKOWE Z CHEMII, BIOLOGII I MEDYCYNY / PEŁNY PROGRAM TUTAJ!

OPRÓCZ WARSZTATÓW NAUKOWYCH:

 • GRY DRUŻYNOWE I TERENOWE
 • PLAŻA MIEJSKA Z PARKIEM WODNYM
 • ZWIEDZANIE STARÓWKI W OLSZTYNIE
 • ATRAKCJE WODNE (SUPY, KAJAKI, ROWERKI WODNE)
 • i wiele innych…!
image
image
image

→ CO ZAWIERA CENA?

 • wyżywienie (2 posiłki: śniadanie i obiad)
 • bilety wejściowe i opłaty za wszystkie zaplanowane atrakcje
 • realizację programu warsztatów naukowych
 • realizację uzupełniającego programu rekreacyjnego*
 • opiekę wykwalifikowanej kadry instruktorów i wychowawców KUMA CAMP
 • ubezpieczenie NNW dla każdego uczestnika
 • gadżet KUMA CAMP

 

→ PEŁNY PROGRAM WYJAZDU NAUKOWEGO I WARSZTATÓW:

 CZEGO CENA NIE ZAWIERA?

 • noclegu: codzienny dojazd i odbiór organizowany jest we własnym zakresie
 • kolacji i zajęć wieczornych będących w programie OBOZU NAUKOWEGO
 • wszystkie ceny wyjazdów młodzieżowych Kuma Camp są cenami brutto zawierającymi podatek VAT. W odróżnieniu od wielu biur turystycznych nasze oferty nie posiadają ukrytych kosztów. Gwarantujemy, że każdy uczestnik ma dostęp do wszystkich atrakcji zawartych w profilu wyjazdu i może cieszyć się wyjazdem bez konieczności dodatkowych opłat.

 

→ INFORMACJE

ZAPISY / TERMIN 1 / 24.07 – 31.07.2023:

ZAPISY / TERMIN 2 / 2 – 9.08.2023:

*Program obozu oraz poszczególnych profilów może ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe, lub przyczyny niezależne od organizatora. Mimo wszystko dołożymy wszelkich starań aby alternatywna oferta była równie atrakcyjna.